Musimy odwiedzić Zjednoczone Emiraty Arabskie — ale zwiedzić warto znacznie więcej aniżeli wyłącznie Dubaj

Bliski Wschód to nie tylko Dubaj. Powinniśmy zwiedzić również piękną stolicę Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Wszyscy widzą, gdzie znajduje się Dubaj.

przewoźnicy

Autor: Giuliana Bonequini Fotografia
Źródło: http://www.flickr.com
Ale naprawdę nie jest to jedyna atrakcja Bliskiego Wschodu. Należy też zobaczyć Abu Dhabi. Powinniśmy pamiętać o tym, że najlepszym czasem, gdy dobrze jest zobaczyć to miasto, jest nasza zima. Wówczas bywa tam mniej więcej 30 stopni. Od kwietnia do października temperatura potrafi dochodzić przykładowo do 50 stopni, a na dodatek zszokuje nas duża wilgotność powietrza. Zatem lećmy do tego państwa zimą! To fantastyczne miasto przywITa nas ogromem atrakcji. Pewnie nie będziemy się u nich nudzić. Powinniśmy pojechać się na pustynię. To jedna z najcudowniejszych wycieczek. Będzie można mogli pojeździć na wielbłądach i zrobić sobie przepiękne zdjęcia. Fani prędkości oraz dreszczyku emocji na pewno muszą zobaczyć tory Formuły 1. To będzie dla nich najcudowniejsze przeżycie. Nie można także zapomnieć o tym, by skosztować tradycyjnej arabskiej kuchni. Będziemy siedzieć na dywanie i radować się niesamowitymi smakami, które będą podkreślone dzięki przeróżnym przyprawom. Warto kilka różnych woreczków z przyprawami wziąć do domu.

Nie zapominaj – zawsze bądź na bieżąco (https://www.polakwtropikach.pl/kenia/). Z tego powodu namawiamy Cię do przeczytania nowego artykułu, który jest pod tym linkiem. Nie zawiedziesz się!

Będzie to miła pamiątka, która zostanie z nami na długo. Powinniśmy także odwiedzić Wielki Meczet Sheikh Zayed.

Kopuły prezentują się prawie jak z bajek Tysiąca i jednej nocy. W całym meczecie w tej samej chwili się około 40 tysięcy osób. Kompleks jest zatem ogromny. Wycieczka tam z pewnością nam się spodoba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*