Gdzie kupić solidny rower miejski?

Za oknem słońce. Świat przyrody obudził się z zimowego snu, a słoneczne i coraz cieplejsze dni nakłaniają do spędzania wolnego czasu poza domem. Jakikolwiek ruch na świeżym powietrzu dobrze wpływa nie tylko na nasz stan psychiczny ale także na nasze ciało. Z myślą o naszym wyglądzie i zdrowym trybie życia, wyjmujemy z garażu rolki, kijki do nordic walking czy buty do biegania. Z chęcią sięgamy także po rower, którego grono miłośników zwiększa się co rok.

Obecnie oferta rowerów na rynku jest spora i każdy znajdzie dla siebie rower dopasowany do indywidualnych umiejętności oraz potrzeb. Upatrzony model da się zakupić między innymi w specjalistycznych sklepach rowerowych, sklepach ze sprzętem sportowym lub przez internet. W przypadku gdy decydujemy się na zakup w e-sklepie, powinniśmy wybierać z pośród tych cieszących się licznymi pozytywnymi opiniami.

T-bike.pl - sklep rowerowy

Źródło: T-bike.pl

Według raportu z kwietnia serwisu Opineo oceniającego e-sklepy, najczęściej wybieranym przez internautów rowerowym sklepem jest T-bike. Powstał on w 1990 r. i specjalizuje się głównie w sprzedaży rowerów Kross, części Shimano, a także odzieży Endura. Pracownicy sklepu to nie tylko osoby zajmujące się sprzedażą, ale również zapaleni kolarze, którzy bez kłopotu doradzą zakup odpowiedniego modelu roweru.Wysokiej jakości asortyment, a także profesjonalna i sprawna obsługa sprawia, że sklep jest mocno ceniony pośród amatorów rowerów. Do końca zeszłego roku sklep obsłużył ponad 15 tys. klientów.

T-bike to nie wyłącznie sklep rowerowy istniejący w internecie, ale również tradycyjny, fizyczny sklep mieszczący się w Warszawie. Godnym uwagi jest fakt, że rozpoczął on zupełnie darmową dostawę rowerów w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Dodatkowo każdy klient może zapoznać się z modelem po zakupie on line, a w przypadku zmiany decyzji ma opcję łatwego i bezproblemowego zwrotu.

Zaintrygowały Cię te treści? Szalenie nas to raduje i od razu zachęcamy Cię do serwisu autora (http://www.coraltravel.pl/last-minute/malediwy) po kolejną dawkę szczegółów.

Szeroka oferta rowerów dostępna za pośrednictwem e-sklepów i tradycyjnych pozwala nam na wybór tego jedynego modelu. Według t-bike, zapaleni miłośnicy dwóch kółek najchętniej kupowali 2 modele: Kross Hexagon V6 i Kross Level A6. Nie tylko zaprawieni w boju kolarze mają w czym wybierać. Na rynku dostępne są też modele rowerów, które na pewno spełnią swoją funkcję podczas weekendowych przejażdżek. Większość sklepów daje możliwość kupno roweru już za naprawdę niewielkie pieniądze, dzięki czemu bez wielkich wyrzeczeń będziemy w stanie zakupić świetny rower spełniający nasze wymogi.

Czasy, w których wybór roweru był bardzo ograniczony minęły bezpowrotnie. Teraz szeroka oferta sklepów rowerowych, zarówno tych stacjonarnych jak i internetowych pozwala na kupno modelu, który będzie nam służył nie tylko podczas weekendowych wycieczek ale także w codziennej drodze na uczelnie czy do pracy. Pamiętajmy, iż idealny rower to ten, na którym jazda sprawi nam jak najwięcej radości.

Źródło: www.t-bike.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*