Punkty turystyczne i noclegi w Kołobrzegu – wskazówki dokąd pójść

Kołobrzeg to urocza, malownicza miejscowość, która jest jednym z najogromniejszych uzdrowisk w Polsce. Ponadto jest to mocno rozwinięty port rybacki, pasażerski i handlowy. Kołobrzeg słynie z jednej z najpiękniejszych plaż w Polsce, jaka każdego roku (w szczególności w okresie letnim) przyciąga niemało turystów. Wolno tu także korzystać z fascynujących rejsów wycieczkowych bądź odwiedzić Latarnię Morską (1945), z jakiej wolno podziwiać świetną panoramę miasta.

piękny pokój hotelowy w Kołobrzegu

Źródło: pixabay.com
Kołobrzeska promenada wybornie nadaje się na dłuższe spacery, ponadto mieści się tu wiele knajpek, w których wolno spróbować świeżych ryb bądź kawiarenek. W Kołobrzegu nie brak również fenomenalnych zabytków, do najsłynniejszych przynależy neogotycki Ratusz bądź Bazylika NMP znajdująca się przy ulicy Mariackiej. W Kołobrzegu należałoby wybrać się też do dużego parku rozrywki, w szczególności jeżeli wybieramy się z całkowitą rodziną i dziećmi, a także odwiedzić aquapark i Baseny Solankowe.

Kołobrzeg to miasto niesłychanie rozwinięte agroturystycznie, oprócz kapitalnych atrakcji, mieści się tu też duża baza noclegowa. Turyści mogą zdecydować się na wynajem domków letniskowych bądź noclegu w hotelu, motelu czy też pensjonacie. Są to jedne z tańszych ewentualności noclegowych. Jeśli intryguje nas coś wygodniejszego, bardziej wytwornego, polecamy apartamenty Kołobrzeg posiada ich wiele. Apartamenty (Świnoujście kwatery prywatne) w Kołobrzegu to oryginalny blichtr i znacznie większa wygoda. Jeśli cenimy sobie to, co najlepsze, to kołobrzeskie apartamenty bezsprzecznie spełnią nasze wyczekiwania – Villa Mare.

plaża w Kołobrzegu

Autor: MVolkmann
Źródło: http://www.flickr.com
Asortyment apartamentów jest niezmiernie duży, wiele z nich mieści się nieopodal plaży oraz morza, jakie częstokroć zdołamy podziwiać z okna pokoju. Apartamenty w Kołobrzegu bez problemu odnajdziemy za pomocą Netu, w szczególności pożądane byłoby posłużyć się online bazami noclegowymi. Znajdziemy tam niemało propozycji razem ze szczegółami najmu, galerią zdjęć czy też cennikiem. Rezerwacji także możemy dokonać za pośrednictwem Internetu bądź poprzez kontakt telefoniczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*