Które kwatery letniskowe w Mielnie zabukować?

Mielno i jego okolice zaliczają się do jednych z najpiękniejszych terenów na polskim wybrzeżu zarówno pod pozorem turystycznym jak i otoczenia przyrodniczego.

Mielno ma wysoce dobre połączenie komunikacyjne z pozostałą częścią kraju, a dodatkowo spore strefy leśne, ciekawe drogi turystyczne a także indywidualny mikroklimat. Mielno to więc niezwykłe uwarunkowania do wypoczynku i rekreacji. Nie dziwi więc fakt, że co roku przyjeżdżają tu rzesze wczasowiczów.

Tylko jest sprawa miejsca noclegowego. Natomiast i z tym nie ma dużego problemu. Propozycja noclegu jest niebywale obszerna, zatem każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś specjalnego dla siebie. Dobrym rozwiązaniem są Mielno domki. Propozycja regionu Mielno to niezwykłe domki letniskowe, gdzie właściciele zadbają zarówno o Twój miły pobyt jak i zadowolenie. Mnóstwo ogłoszeń znajdziesz pod tym linkiem:

W przykładowych Mielno domki włąsciciele serdecznie zapraszają Państwa do dobrze wyposażonego centrum wypoczynkowego. Wiele ofert od plaży dzieli tylko 50-metrowy pas sosnowego lasu. Przyjazną i niepowtarzalną atmosferę tworzyć może nawet kilkadziesiąt plastycznych, dwurodzinnych domków, w których na parterze znajduje się pokój dzienny z dużą dwuosobową kanapą, do tego wyposażony aneks kuchenny a także łazienka z prysznicem. W przykładowym domku na pięterku znajduje się sypialnia dla dwóch osób.

Skalista plaża

Autor: Maciej Kasprzyk
Źródło: http://www.flickr.com
W dodatku, położone z dala od gwaru i zgiełku miejskiego Mielno domki dają swym wczasowiczom możliwość niesamowitego wyrwania się od trudów życia codziennego oraz aktywnego relaksującego odpoczynku na świeżym powietrzu.
Na obszarach wielu obiektów jest udostępniony parking zamykany, wypożyczalnia ekwipunku sportowego a także wypożyczalnia (wypożyczalnia sprzętu białka tatrzańska) sprzętu do plażowania. Dodatkowo, na rejonie kwater jest również wyjątkowe miejsce na ognisko a także możliwość grillowania, a dla miłośników ryb – wędzarnia.

Dla aktywnych niektórzy gospodarze proponują boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki plażowej jak również tenis stołowy – ping-pong. Dla dzieci z kolei plac zabaw.
W okolicy Mielno domki dostępna jest przystań jachtowa, wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz rowerów, obiekty sportowe, kawiarnie, restauracje, dyskoteki itp. Wrażeń zatem nie zabraknie! Można weselić się weekendem pełną parą! Mielno domki to interesujący sposób na zapełnienie wolnego czasu z rodziną lub znajomymi. Szeroki wybór domków gwarantuje, że każdy odnajdzie coś dla siebie. A więc pakuj się i ruszaj do Mielna! Zwiedzaj, baw się, odpoczywaj!

Niejeden ośrodek w Mielnie mieści się bezpośrednio przy strzeżonej, piaszczystej plaży w samym środku, a także tam gdzie w pobliżu znajduje się przystań rybacka (co gwarantuje zakup świeżych i wędzonych ryb) a także molo spacerowe.

Korzyści domków to zatem położenie nieopodal przy plaży oraz duży teren w formie parku z pięknymi alejkami i ławeczkami, który stanowi enklawę ciszy oraz spokoju, a także wyśmienite miejsce na ucieczkę od hałąsu i tłoku nadmorskiej miejscowości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*