idealny sposób na regenerację, czyli wizyta w przepięknym hotelu.

Każda osoba pragnie odpoczynku. Najlepiej w miejscu, gdzie sprawiają radość zarówno atrakcje, jak i okoliczności środowiska. Zregenerować się w miejscu, w którym da się całkowicie zrelaksować, zapomnieć o bożym świecie oraz całkowicie zregenerować siły to ważne doznanie, które winien doświadczyć każdy ciężko zapracowany człowiek. Dlategowłaśnie większość ludzi wyszukuje hotele, w których ma możliwość udać się do spa, czy basen, a które położone są w ładnej miejscowości, gdzie dominuje cisza oraz spokój.

elegancki hotel

Autor: Guilhem Vellut
Źródło: http://www.flickr.com

O znajdujących się w okolicach kwasowych źródłach zdawano sobie sprawę już w XVI w., a więc za czasów kiedy władali osadą Jezuici. Wspomniano o nich w opisie Ziemi Kłodzkiej, niemniej jednak nie były one wykorzystywane do leczenia. Z zapisów wynika że była ta woda obiektem sprzedaży. Przykładem takiego miejsce może być hotel (noclegi nad jeziorem) legnica – hotelkamieniczka.pl. Dlaczego? To niezwykle popularne miejsca, zwłaszcza dla osób, które zamierzają odetchnąć od ruchu wielkiego miasta, zrelaksować się przy okolicznościach natury i zregenerować energię korzystając z relaksu na łonie natury. Przełomem dla wsi był rok 1873, tj. rok połączenia Niemiec. Od tegoż okresu wieś została uzdrowiskiem. W trzy dekady potem kuracjusz miał możliwość wybierać spośród dziesiątki hoteli swój ulubiony hotel. Z początkiem dwudziestego wieku uzdrowisko „przeżywa” swoje „złote czasy”. Dzięki skutecznej reklamie podróże tam zrobiły się bardzo modne. W 1933 roku zostaje opublikowany informator po polsku dla kuracjuszy. Podobna sytuacja trwała aż do II Wojny. Uzdrowisko zyskało międzynarodową renomę. Po II Wojnie Światowej miejscowość uzyskała prawa miejskie. Sam hotel spa jest doskonałym miejscem uzdrowiskowym, oferującym pełny zakres strefy SPA, czyli na przykład basenu, masaży, strefy wellness, łaźni, jacuzzi i całej sali przeznaczonej na fitness. Hotel swoją ofertę kieruje między innymi dla rodzin z małymi dziećmi, czy przedsiębiorców. Realizować się w nim mogą również spotkania branżowe, konferencje i kursy.

sala weselna

Źródło: pixabay.com

W pensjonacie może pomieścić znaczna grupa osób, a kolejnymi zaletami jest klimatyzacja w każdym pokoju, smaczna restauracja, kawiarnia, a także sala weselna Legnica, dopasowana do wszystkich dodatkowych form spotkań grupowych. Już sam budynek cieszy oko, bo jest w dobrym stanie technicznym i wygląda rewelacyjne. Ma swój indywidualny klimat, co sprawia, że bardzo wiele osób bardzo często wraca. To perfekcyjne miejsce dla osób, które szukają hotelu z wysokim standardem oraz sielskiej atmosferze. Hotel spa daje również doskonałe posiłki, które zadowolą nawet niezwykle wymagających gości, a samo spa to sama przyjemność dla ducha i ciała. Można odnowić siły podczas zabiegów regeneracyjnych, masaży, albo usług kosmetycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*