Doskonałe miejsce na wesele – sala bankietowa, restauracja i hotel w jednym.

Cieszące się najlepszą opinią restauracje na duże wesela i małe imprezy weselne to te, które zaoferują sporo przestrzeni, wyborny catering i noclegi dla naszych gości weselnych. Czy znajdziemy takie miejsce w okolicach Wrocławia?

Catering

Autor: Drew Hubbard, Ben & Lisa Waters
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście, że tak! Zarówno sam Wrocław, jak i jego okolice, proponują dużą liczbę miejsc, chętnych zorganizować niezapomnianą imprezę. Wspaniała restauracja (restauracje gdańsk starówka) w Brzegu Dolnym (sprawdź restaurację)

przygotuje dla nas poczęstunek zarówno na 30, jak i na 300 osób, gdyż posiada elegancką, klimatyzowaną, uroczą salę bankietową. Atutem restauracji jest to, że sala jest zlokalizowana na parterze, a na piętrze, w apartamentach, możemy ulokować naszych przyjezdnych gości weselnych, dlatego dodatkowy hotel mamy z głowy, a komfort pobytu zwiększa się radykalnie.

My również możemy spędzić noc w apartamencie, zwłaszcza jeśli planujemy poprawiny następnego dnia. Całą oprawę naszej imprezy i dekorację sali możemy ustalić bezpośrednio z kierownikiem restauracji, który ma pod sobą salę i hotel. Możemy całkowicie powierzyć ją obsłudze sali, ale możemy także zgłosić wcześniej nasze uwagi i dobrać kolorystykę na przykład do ozdób pary młodej. Jeśli nie mamy chęci i nie czujemy się pewnie w tej materii, postawmy całkowicie na pomoc florystki lub firmy profesjonalnie organizującej śluby i wesela. Jeżeli chodzi o catering, restauracja zapewni nam nie tylko wyśmienite menu podczas całej naszej imprezy, ale także zaserwuje naszym gościom śniadanie i catering na poprawinach.

Pokój hotelowy

Autor: Prayitno/more than 2.5 millions views: thank you!
Źródło: http://www.flickr.com
Kompletne menu, które zagości na weselnym stole, możemy dogadać znacznie wcześniej z szefem kuchni oraz dobrać do posiłków alkohole. Warto zaufać zdaniu szefa kuchni, który zaplanuje menu stosownie do imprezy i naszych zaproszonych gości i uwzględni zarówno sezonowa dostępność produktów (szparagi, truskawki, agrest), jak i preferencje maluchów czy osób starszych. Dobrze jest przygotować też urocze upominki jako podziękowanie dla naszych gości, na przykład w postaci pięknie zapakowanego wyboru ciast i butelki dobrego wina.

Restauracja w Brzegu Dolnym a szczególnie to miejsce ekskluzywne, w którym z pewnością warto zorganizować niepowtarzalne przyjęcie weselne i do którego warto zaprosić naszych miłych gości. Ani przez chwilę nie będziemy się martwić, że coś pójdzie nie tak, a po naszej imprezie jeszcze wiele razy będziemy chcieli tam powrócić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*