Szlak Rekreacyjny > Piramida Horusa

Piramida wytwarza ,,uzdrowicielską” energię o kształcie kuli i promieniu 250 m dzięki zestrojeniu z polem magnetycznym Ziemi. Istnieje hipoteza, że Piramida ma zdolność pochłaniania zjonizowanego wodoru z kosmosu i łączenia go z podczerwienią słoneczną tworząc w ten sposób bioenergię – pranę, którą przesyła do otoczenia.
To gęste pole energii piramidy wzmacnia naszą siłę życiową, stabilizuje nasz kod genetyczny, zwiększa witalność, koncentrację, inwencję twórczą, komunikatywność, rozwój wewnętrzny i poziom świadomości, steruje naszymi uczuciami, pomaga duszy i ciału, odpowiada za świadomość całego organizmu i poszczególnych komórek, wzmacnia system immunologiczny i regenerację organizmu, polepsza zdolność oczyszczania ciała z toksyn, polepsza ukrwienie, leczy depresję oraz uporczywe stany lękowe.

W otoczeniu Piramidy odczuwa się przybór sił życiowych, poprawę pamięci, normuje się praca serca, ustają uporczywe bóle głowy. Piramida potęguje działanie naturalnych środków leczniczych np. homeopatycznych, ziół, olejków itp. a co najważniejsze, stwarza połączenie z boskością.
W polu Piramidy Horusa, do głosu dochodzą naturalne procesy uzdrawiania organizmu oraz naszej psychiki.
Płynąca z Piramidy prana daje się formować siłą naszego ducha i dlatego możemy tę energię wykorzystać do realizacji naszych najśmielszych planów, wzmacnia ona siłę naszej wyobraźni i moc realizacji.

W polu piramidy dochodzi do wzmocnienia energii czakr jak i do odblokowania w organizmie meridianów, co umożliwia swobodny przepływ wcześniej zablokowanej energii, która przy naszym stylu życia często bywa w danym obszarze zagęszczona i tworzy plazmatyczne czopy, które blokują dopływ energii do danych organów, co z kolei wpływa na ich niewydolność i chorobę.

Ludzie na całym świecie zawsze różnili się w swoich wierzeniach i sposobie wyrażania naturalnych więzi z Bogiem i Naturą. Jednak w kwestii budowy „piramid” byli wyjątkowo zgodni. Działo się tak, ponieważ niezwykłe budowle (piramidy w Gizie, Ameryce Środkowej, Ameryce Pn, Australii i Azji, świątynie z wieżami i dzwonnicami zwieńczonymi dachami w kształcie piramid) wznoszono pod przewodnictwem duchowym istot wyższych wymiarów.

Wszystkie te budowle posiadały jedną wspólną cechę! Jako anteny kosmicznej energii tworzyły i tworzą statyczne pole sił, w których ludzka świadomość uzyskuje określoną strukturę wykraczającą daleko poza wszystko co zdolny jest wymyślić rozum. Na przykład Piramida Cheopsa przeniosła nas z epoki kamienia łupanego do ery naukowo-technicznej, jednocześnie rozbudziła potęgę intelektu.

W piramidzie najkorzystniej jest stanąć twarzą zwróconą na wschód i ująwszy oś w dłonie, przy zamkniętych oczach poczuć, jak dobroczynna energia przenika całe ciało.
Energia zebrana przez piramidę wpływa do rdzenia wypełnionego kryształami, a z niego poprzez nasze dłonie i ramiona opływa całe nasze ciało, wypełniając wszystkie kanały energetyczne.
W trakcie medytacji w piramidzie polecamy oddechowe ćwiczenia energetyczne. Z każdym bowiem wdechem wchłaniana jest świeża ożywiająca nas energia prany, a każdym wydechem ustami wędruje ona do Ziemi zabrawszy niekorzystne napięcia, stres, blokady.
Kilka minut „ładowania” wystarczy by energia ta była w nas obecna przez kilka dni, a po godzinie nawet przez kilka tygodni, co powoduje pozytywne zmiany w życiu.

Medytacja:
Wdech – światło jest we mnie | Wydech – i ja jestem światłem
Wdech – światło promieniuje we mnie | Wydech – ja promieniuję światłem
Wdech – wdycham światło | Wydech – światło wydycha mnie